Držiaky a stojany

Slučková káblová ochrana je mechanický systém zabezpečenia tovaru proti jeho odcudzeniu. Slučková ochrana funguje na princípe sledovania elektrickej slučky vedenej káblom k stráženému produktu, ku ktorému je pripevnený senzor. Poplachy vyhodnocuje centrálna jednotka, ktorá môže byť rozšíriteľná pripojením rozbočovačov. Slučková káblová ochrana umožňuje zákazníkom bezprostredný kontakt s tovarom, zároveň znižuje množstvo krádeží na minimum.Pri elektronickej slučkovej ochrane tovaru je strážený tovar prepojený so zabezpečovacím zariadením pomocou senzora – snímača umiestneného na kábliku Slučková káblová ochrana zabezpečuje chránený tovar pomocou uzavretej elektronickej slučky. V prípade pokusu o odcudzenie vystaveného chráneného tovaru je narušený senzor, ktorý spustí alarm. Pre vloženie a odstránenie chráneného tovaru z expozície slúžia špeciálne kódované kľúče, ktoré umožnia odblokovať senzor(slučku) bez spustenia alarmu.

Úvodná stránka /Slučková ochrana – Držiaky a stojany

OptiStand

OptiStand je multifunkčné zariadenia podľa najnovších trendov v oblasti prezentácie produktov v otvorenom priestore. ...Viac

Elypse Base

Elypse systém je navrhnutý podľa najnovších trendov v prezentácii produktov. Spája ...Viac

Rotating Display Stand

Rotating Display Stand
Držiak na DFO s možnosťou otočenia vystaveného produktu. Pozostáva s pevnej ocelovej časti prichitenej o vystavovaciu plochu a umelohmotnej prichytenej o senzor. RTento stojan je jednoduché účelné a elegantné riešenie ako vystaviť a zabezpečiť váš tovar.

One Direction Stand

One Direction Stand
Držiak na DFO, ktorý vždy natočí vystavené produkty do jedného smeru smere.

DFO's screws

DFO's screws
Sktutky na uchytenie senzorov DFO do stojanov One Direction Stand a Rotating Display Stand.